• هتل مجستیک تاور وینگ
  • هتل مجستیک تاور وینگ
  • هتل مجستیک تاور وینگ

هتل مجستیک تاور وینگ

  (The Majestic Hotel)   
  No.5, Jalan Sultan Hishamuddin, City Centre, 50000 Kuala Lumpur, Malaysia
  +60 3-2785 8000

نوشتن نظر


این هتل پنج ستاره از دو بال (بال برج و بال باشکوه) تشکیل شده است. اکثر بال برج دارای سوئیت ها و اتاق های شیک و لوکس می باشد و بال باشکوه دارای اتاق هایی با دکوراسیون مدرن می باشد.

در بال برج شما شاهد دکوراسیون لوکس مانند مبلمان لمسه و تابلوها و فرش شیک می باشید، همچنین در هر اتاق شما اینترنت بی سیم رایگان را نیز خواهید داشت.

قسمت بال برج از این هتل شامل ٣٠٠ اتاق جذاب و سوئیت، دو رستوران، اسپا، سالن چای خوری، اتاق ملاقات، و اتاق و سالن مهمانی ها با ١٢٠٠ نفر ظرفیت برای مهمانی های شما میباشد.

این هتل در قسمت تاریخی شهر واقع شده و شما می توانید با پنج دقیقه پیاده روی به ایستگاه سنترال برسید. این هتل یکی از بهترین هتل های مهم کوالالامپور و دنیا است. مسافران می توانند برای برگشت به هتل یکی از دو شاتل را انتخاب کنند. یکی از شاتل ها از مرکز کی ال سنترال و آن یکی از گالری استار هیل حرکت می کنند.

امکانات

انتقال فرودگاه، مرکز بیزینس، نگهبان، بار، پارک ماشین، کافی شاپ، نگهداری کودک، دربان، آسانسور، امکانات برای مهمانان غیر فعال، خدمات لباس های شسته شده، سوئیت، صرافی، قفل، امکانات ملاقات، طبقه اجرایی، تور، نوار کنار استخر و مطالعه، رستوران، خدمات اتاق، جعبه سپرده ایمنی، پارکینگ، منطقه سیگار کشیدن، باغ، مرکز تناسب اندام، سونای خشک، وان ابگرم، اسپا، ماساژ، استخر رو باز، زمین تنیس، بی سیم رایگان در اتاق ها و مناطق عمومی

نمایش بیشتر