• شهر توریستی نمک آبرود
  • شهر توریستی نمک آبرود

شهر توریستی نمک آبرود

  (Namak Abroud touristic city)   
  چالوس - شهرک توریستی نمک آبرود
  01913188120-21

نوشتن نظر


شهر توریستی نمک آبرود با مساحتی بالغ بر 650 هکتار، در میان نوار ساحلی دریای مازندران و جنگل های انبوه دامنه کوه مدوبن  واقع شده است.

این منطقه زیبا با دارا بودن دو خط تله کابین، سورتمه، پیست کارتینگ، موتور چهارچرخ و بسیاری تفریحات دیگر به مقصدی جذاب برای گردشگران شمال کشور تبدیل شده است.

تفرجگاه ساحلی این مجموعه در حاشیه شمالی شهرک و در مجاورت انبوه درختان پارک بنفشه قرار دارد.این تفرجگاه با داشتن ساحلی آرام و زیبا، امکانات متنوعی را در اختیار گردشگران قرار می دهد.

بخش مسکونی نمک آبرود بر اساس ایده Holiday Homes طراحی شده است. لذا بیش از 90 درصد مالکین آن ساکن تهران می باشند. این قسمت به صورت مجزا از بخش های توریستی ساخته شده تا فقط مالکین امکان تردد به آن را داشته باشند.

لیست امکانات تفریحی این شهر توریستی:

تله کابین خط 1
در ضلع جنوبی شهر نمک آبرود قرار دارد. این خط دوست داران طبیعت را به ارتفاع 1050 از سطح دریا می برد. این تله کابین با سرعت 3 متر بر ثانیه در مدت 13 دقیقه، مسافت 2100 متری را طی می کند.
رنگ کابین های این خط قرمز می باشد.

تله کابین خط 2
این تله کابین که با سرعت 6 متر بر ثانیه حرکت می کند دارای 35 کابین بوده و فاصله 1700 متری را در 6 دقیقه طی می کند.
رنگ کابین های این خط مشکی می باشد.

سورتمه - پینت بال - کارتینگ - موتورچهارچرخ - زیپ لاین - باشگاه تیراندازی - نمایش شیرهای دریایی - شهربازی - ماشین های رادیو کنترل - بازی های کامپیوتری

نمایش بیشتر