• بانجی جامپینگ

بانجی جامپینگ

  (Tochal Bungee Jumping)   
  انتهای خیابان ولنجک - ایستگاه اول تله کابین توچال
  021-2240400-4

نوشتن نظر


بانجی جامپینگ توچال که بخشی از مجموعه تفریحی توچال است، در نزدیکی ایستگاه یک تله کابین توچال قرار دارد و برای رسیدن به آن با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه چمران به سمت خروجی ولنجک رفته و خیابان ولنجک را تا آخر بروید تا به مجموعه تله کابین توچال برسید. بعد از آن باید ماشینتان را در پارکینگ پارک کرده و حدود 20 دقیقه تا ایستگاه اول تله کابین پیاده روی کنید. مسیر ایستگاه اول تله کابین تا خود مجموعه باجی جامپینگ را نیز باید با اتوبوس بروید.

اگر هم می خواهید با وسایل نقلیه عمومی به این مکان بروید فقط کافیست خودتان را به پارک وی یا میدان تجریش برسانید تا از تاکسی و اتوبوس هایی که به آنجا می روند، استفاده نمایید.

باجی جامپینگ توچال از سال 1387 فعالیت خود را شروع کرده است و از آن زمان باعث شده است که صف های طولانی تله کابین توچال کمی خلوت تر شده و صفی جدید برای آن ایجاد شود.

ارتفاع برج این مجموعه 50 متر است و برای رسیدن به بالای آن باید مسیر برج فلزی را بالا بروید. در این مسیر خیلی به اتفاقی که در پیش رویتان است فکر نکنید چون ممکن است پشیمان شوید و تصمیم بگیرید، برگردید!

نمایش بیشتر
 • امکانات

 • جای پارک  رستوران 
مکانهای پیشنهادی
فودت کورت
رستوران
رستوران فرنگی
کافی شاپ
جاذبه مذهبی
موزه
جاذبه تاریخی
جاذبه طبیعت گردی
جاذبه گردشگری
مجتمع تجاری
هتل ها
هتل های آپارتمانی
رستوران ها
مراکز خرید
جگرکی
فست فودی
آب میوه و بستنی
شهرها
آش و حلیمی
نان و کبابی
بازار
 • دانستنی های مفید

 • نکات :

  * قبل از پرش شما باید فرم هایی را پر نمایید که در آنها تایید می کنید که هیچگونه بیماری قلبی و عروقی ندارید.

  * قبل از پرش شما را وزن می کنند و اگر وزنتان مجاز باشد، اجازه پرش دارید

  * وقتی نوبت پرش شما شود و آماده پرش شوید، اسم شما در پایین برج برای همگان اعلام می شود و شمارش معکوس پرتابتان شروع می شود. با پایان شمارش معکوس پرتاب شما انجام می شود.

  * پس از پایان تاب خوردن و به زمین رسیدن، سریع حرکت نکنید چون ممکن است کمی بخاطر هیجان بالا، نتوانید تعادل خود را حفظ کنید.