• هتل بام رامسر
 • هتل بام رامسر
 • هتل بام رامسر
 • هتل بام رامسر
 • هتل بام رامسر

هتل بام رامسر

  رامسر - کیلومتر 5 غرب رامسر
  011-55266519

نوشتن نظر


هتل بام سبز تله کابین رامسر به عنوان بخش اقامتی مجتمع شهر سبز رامسر در ارتفاع 700 متری قله ایل میلی قرار گرفته است. این هتل از دو بخش دهکده جنگلی و سوئیتهای VIP تشکیل شده است. ساختمان اصلی هتل در شش طبقه از نمای جنوبی و سه طبقه در ضلع شمالی تشکیل شده است . ایستگاه تله کابین در طبقه پنجم همین ساختمان واقع شده است .

نمایش بیشتر
 • دانستنی های مفید

 • نکات :

  هتل در سایت بالای تله کابین رامسر و داخل محیط جنگلی و کوهستانی قرار گرفته و تنها راه ارتباطی تله کابین می باشد.

  میهمانان موظفند یک ساعت قبل از پایان کار خط تله کابین در سایت بالا حاضر باشند و در صورت کوتاهی، مجتمع هیچگونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

  ساعت کار تله کابین در پائیز از ساعت 10 صبح الی 17:00 غروب می باشد. همچنین بین روز از ساعت 12:30 الی 15 تله کابین خاموش بوده و امکان استفاده ندارد.

  کلبه های جنگلی 4 نفره کمی از پذیرش هتل فاصله دارند لذا میهمانان گرامی میتوانند از سرویس ایاب و ذهاب رایگان استفاده کرده و یا از قدم زدن در محیط سرسبز هتل لذت ببرند.

  برای کودکان زیر 5 سال هزینه ای بابت اقامت و بلیط تله کابین دریافت نمی شود.

  هزینه بلیط تله کابین به ازای هر نفر 200000 ریال تنها یکبار در صورتحساب نهایی در هتل لحاظ خواهد شد و میهمانان طی اقامت هزینه ای بابت رفت و آمد نخواهند داشت.

  هزینه ها شامل صبحانه و پارکینگ می باشد.

  بنابر قانون عمومی هتلها ساعت ورود به هتل بعداز ساعت 15 روز اول و ساعت تحویل اتاق قبل از ساعت 12 روز آخر می باشد.

  با توجه به اینکه تنها راه ارتباطی این هتل استفاده از خط تله کابین می باشد، برای رفاه و رضایت بیشتر میهمانان عزیز در ساعات خاموشی خط تله سرویس خودرو در نظر گرفته شده است که هزینه های آن به شرح زیر می باشد:
  1. در صورتیکه میهمانان عزیز در زمان قانونی پذیرش هتل یعنی بین ساعت 15:00 الی 17:00 عصر پذیرش شده و اتاق خود را تحویل بگیرند و با خط تله کابین به سایت پایین مراجعه کرده تا بیشتر از فضای شهر زیبای رامسر استفاده کنند، چنانچه تا ساعت 21:00 برای مراجعه به هتل از سرویس خودرو استفاده کند به ازاء هر نفر 100000 ریال در صورتحساب نهایی محاسبه خواهد شد.
  2. در مواردی غیر از مورد اول که ذکر شد هر سرویس خودرو شامل هزینه ای 500000 ریالی خواهد بود.

  قابل توجه مسافرین محترم :
  1-از آوردن هرگونه مواد آتش زا به هتل خودداری فرمائید.
  2-از آوردن چمدان های سنگین و حجیم به دلیل قرار گرفتن هتل در سایت بالای تله کابین و تردد با تله کابین خودداری فرمائید.
  3-از به همراه آوردن حیوانات خانگی جدا خودداری نمائید.
  4-به دلیل کوهستانی بودن محیط هتل استفاده از کفش های مناسب و ورزشی توصیه می شود. 5-مسافرین محترم در صورت رزرو سوئیت توجه داشته باشند که این اتاقها دارای صداهای ناشی از تردد تله کابین میباشند.
  6- به همراه داشتن شناسنامه الزامی است در غیر اینصورت هتل در قبال پذیرش نکردن میهمان هیچگونه مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.
  7- به همراه داشتن هر گونه حیوان و پرنده ممنوع می باشد.
  8 - میهمانان موظفند قبل از رزرو نوع و شکل واحد اقامتی خود را در سایت تله کابین رامسر مشاهده کنند.


  امکانات مجتمع رفاهی در سایت بالای تله کابین:
  رستوران ، سالن بیلیارد ، کافی شاپ و زیپ لاین ، فست فود

  امکانات مجتمع رفاهی در سایت پایین تله کابین:
  رستوران ,خط تله کابین، فست فود در دو شعبه، فروشگاههای زنجیره ای (تی تی، ایران کتان، هالیدی، تین پوش)، رستوران سنتی، شهربازی مدرن، کلوپ دریایی(جت اسکی ـ شاتل ـ اسکی روی آب ـ قایق سواری با قایق دلفین ـ پارسیلینگ)، پیست کارتینگ، خدمات بانکی (شعبه در محل: بانک تجارت، بانک پاسارگاد ، پست بانک)، کافی نت، بازارچه ساحلی و پینت بال ، پارکینگ رایگان

 • اتاق ها

 • سوئیت تایتانیک

  کلبه های جنگلی 2 تا 8 تخته

  سوئیت ماه عسل