• کرنلیا دایمند
  • کرنلیا دایمند
  • کرنلیا دایمند
  • کرنلیا دایمند

کرنلیا دایمند

  (Cornelia Dimond)   
  Ileri Basi Mevkii Antalya, 07500 Belek, Turkey
  00 90 242 710 1600

نوشتن نظر


هتل 5 ستاره کرنلیا دایمند (Cornelia Dimond ) هتلی 5 ستاره  در منطقه بلک آنتالیا می باشد . مجموعه این هتل با در نظر گرفتن  احترام به محیط و طبیعت در جهان به خصوصی ایجاد شده است . همه  گزینه های ارائه شده بر اساس کیفیت عملیات اجرایی خدمات برای اینکه تعطیلات شما را به یک تجربه ی جذاب تبدیل شود ارائه داده شده است .

هتل Cornelia Dimond در نقطه ای منحصر به فرد با دریایی بسیار تمیز ودرخشان مدیترانه ای ملاقات می کند جنگلهای با درختان کاج بسیار سبز در منطقه ای به وسعت 200000متر مربع در منطقه بلک که با طبعتی بسیار زیبا احاطه شده است ساختار طراحی معماری غیر معمول وانتظارات متنوع مهمانان ما با عث شده که بیشترین سطح را بدست آورده باشد . کیفیت خدماتی را در سوئیت های منحصر به فرد و.گزینه های مختلف قابل تشخیص است واین را در ویلا های ساخته شده مرتبط با استخر شنا وسوئیت های خانواده گی مرتبط با استخر شنا یا باغ به خوبی اتاق های استاندارد می توان مشاهده کرد .

فاصله هتل از فرودگاه 35 کیلومتر و از مرکز شهر انتالیا 45 کیلومتر می باشد . اتاق های هتل محلی هستند که شما در آن ها می توانید زمان با شکوه در کنار هم بودن را با این طراحی شیک وراحتی آن داشته باشید . در هنگام ورد ما از مهمانانمان با آب پرتقال وظرف میوه در اتاق هایشان پذیرایی می کنیم .

امکانت اتاق ها حوله ودمپایی ، ارائه خدمات اتاق 24 ساعته ، گاو صندوق ، تهویه مطبوع هوا ، سشورا ، تلفن ، حمام ؛ مینی بار ، اینترنت ، تلویزیون ال سی دی  ماهواره ای وجذاب با کانال های موسیقی و فیلم ، کف پوش موکت ، با لکن  می باشد .

رستوران های هتل :  رستوران اصلی Dimond : در این رستوران شما صبحانه ، ناهار و شام به صورت بوفه باز سرو می شود که تعداد بیشماری انتخاب از غذاهای لذیذ جهانی به مهمانان پیشنهاد می کنند . رستوران Dome Snack : اگر شما تمایل به خوردن ناهارتان در کنار استخر داشته باشید ، شما این مکان را دارید که به این رستوران مراجعه کنید . رستوران های Carte A'la شامل رستوران , pen sapore , sumach , locantha, forest pub , tai غذاهای دریایی, French  fish &love, bubble gold vip , bubbie Bar beque می باشد. این هتل دارای کافه های بسیاری است .

فعالیت های موجود در هتل : تنیس رومیزی ، والیبال ساحلی ، فوتبال آبی ، مینی فوتبال ، بسکتبال ، دارتر بدمیتون ، سالن بدنسازی اسکواش (زمین 64متر مربع و 7متر طول که از قبل باید رزرو شود .) ، موج سواری ، قایقرانی، رکاب زنی، ورزش های موتوری ، (شارژی) ، جت اسکی، اسکی آبی ، banana، رینکو، ایروبیک ، یوگا ، ورزشهای آبی ، درسهای کششی ، پیاده روی.

نمایش بیشتر
  • امکانات

  • خشکشویی  استخر  اینترنت  جای پارک  سالن ورزشی  کافی شاپ  رستوران  فروشگاه  امکانات ویژه کودکان