• ماساژ تایلندی
  • ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی

  (massage)   
  در اکثر نقاط شهر بانکوک و دیگر شهرهای تایلند

نوشتن نظر


هرچند ماساژ مختص یک جا و یک کشور نیست و در اکثر شهرهای دنیا می توانید به مکان هایی که ماساژ می دهند، بروید ولی معروف ترین کشوری که ماساژش در تمام دنیا شهره است، تایلند است.

در هر کجای تایلند که باشید، قدم به قدم مغازه هایی را می بینید که بر روی شیشه آنها کلمه ماساژ ( Massage ) خودنمایی می کند. از دیگر نشانی این مغازه ها ماساژورهایی هستند که در جلوی درب آن نشسته اند و با عبور هر فرد کلمه ماساژ را تکرار می کنند و شما را دعوت می کنند تا منوی انواع ماساژ را مشاهده نمایید.

معروفترین ماساژ هایی که در منوی آنها وجود دارد و اکثریت افراد یکی از آنها را انتخاب می کنند یکی از ۳ ماساژ زیر است :

۱) Foot Massage : ماساژ از زانو تا کف پا که نیم ساعت طول می کشد. برای این ماساژ فقط کافیست بر روی صندلی نشسته و شلوار خود را بالا بزنید. معمولا در پایان کار ، ماساژور اندکی نیز شانه های شما را ماساژ می دهد. این ماساژ معمولا در محیط عمومی مغازه و در کنار دیگر افرادی که برای ماساژ آمده اند، انجام می شود.

۲) Oil Massage :در این ماساژ که بیشتر برای خانم ها مناسب است، ماساژور تمام بدن شما را با روغن های مخصوص به آرامی ماساژ می دهد. برای این ماساژ که یک ساعت طول می کشد شما لازم است تمام لباس های خود را در آورید. این ماساژ معمولا در قسمت هایی از مغازه که به صورت انفرادی تقسیم بندی و پوشیده شده است،‌ انجام می شود.

۳) Thai Massage : در این ماساژ که بیشتر برای آقایان مناسب است، ماساژور با حرکاتی محکم و خشک بدن شما را ماساژ می دهد. برای این ماساژ که یک ساعت طول می کشد شما هم می توانید لباس هایتان را در آورید و هم می توانید با لباس باشید. این ماساژ معمولا در قسمت هایی از مغازه که به صورت انفرادی تقسیم بندی و پوشیده شده است،‌ انجام می شود.

نمایش بیشتر