• آستریا کرملین (وو کرملین)
  • آستریا کرملین (وو کرملین)
  • آستریا کرملین (وو کرملین)
  • آستریا کرملین (وو کرملین)

آستریا کرملین (وو کرملین)

  (ASTERIA KREMLIN PALACE)   
  Kundu Köyü, Lara, Antalya, Antalya, 07110, Turkey
  00902422121190

نوشتن نظر


تا چند سال پیش هتل بزرگ و معروفی به نام وو کرملین (Wow kremlin) وجود داشت که یکی از لوکس ترین و بزرگترین هتل های بخش لارا در آنتالیا بود. اکنون آن هتل به دو هتل با نام های آستریا کرملین و توپکاپی تبدیل شده است که البته بخش توپکاپی آن فعلا در حال بازسازی و تکمیل می باشد.

هتل 5 ستاره آستریا کرملین که بخش اصلی هتل سابق وو کرملین بوده است، هتلی لوکس با امکانات پیشرفته و بی نظیر در فضایی بسیار بزرگ و در 6 طبقه ساخته شده است. این هتل دارای چند ساختمان مختلف جهت اقامت است.

هتل کرملین دارای امکانات کاملی برای میهمانان است که شامل لابی بزرگ و زیبا، کلاب شبانه، رخت کن، فروشگاه، آرایشگاه، پارک آبی، اتاق بازی، بار، آمفی تئاتر، رستوران های گوناگون، زمین های بازی فوتبال و والیبال و بسکتبال و تنیس و تیراندازی و ... ، کلاب کودکان (برای کودکان 4 تا 12 سال)، سالن ورزشی، سالن یوگا و زومبا، استخر روباز، استخر سرپوشیده، سونا، حمام ترکی، ساحل اختصاصی و اینترنت رایگان در تمام نقاط هتل است که با توجه به UALL بودن هتل، شما می توانید از تمامی این امکانات به صورت رایگان استفاده کنید

هتل همچنین دارای امکاناتی از قبیل پذیرایی در اتاق، ماساژ، حمام اختصاصی و سالن بازی های ویژه است که شما می توانید با پرداخت هزینه از آنها نیز استفاده کنید.

صبحانه و ناهار و شام در این رستوران در ساعات مشخص به صورت بوفه سرو می شود ولی شما می توانید در غیر آن ساعات نیز از بوفه ها و بارهایی که در جای جای هتل قرار دارند، استفاده کنید.

نکته جالب درباره این هتل معماری آن است که با سبک معماری روسی طراحی شده و بسیاری از نقاط دیدنی شهر مسکو مثل کلیسای سنت بازیل و ساختمان کرملین و ساختمان بالشوی تئاتر و ساختمان موزه تاریخ روسیه در اندازه ای نزدیک به واقعی در آن ساخته شده است.

نمایش بیشتر
  • امکانات

  • خشکشویی  استخر  اینترنت  جای پارک  سالن ورزشی  کافی شاپ  رستوران  فروشگاه  امکانات ویژه کودکان