• بالون سواری

بالون سواری

  (Balloon Ride)   
  تهران، تجریش، میدان قدس، خیابان شهید کبیری،نرسیده به سه راه عمار, جنب خیابان شهید افشار , ساختمان آناناس، واحد 4غربی
  021-22704215

نوشتن نظر


تجربه بالون سواری و گشت و گذار بر فراز مناظر زیبای طبیعت در اکثر نقاط دنیا وجود داره. در ایران و تهران نیز چندی است این امکان توسط شرکت آرام بانان آسمان فراهم شده است تا در اطراف منطقه دماوند سوار بالون شده و چرخی در آسمان بزنید.

پرواز با بالن هوای گرم یک سفر اکتشافی واقعی ست و به همان اندازه شما در هر زمان و یا هر جایی که پرواز کنید یک تجربه فراموش نشدنی را بدست خواهید آورد. وقتی با بالن پرواز می کنید با یک خلبان با تجربه همراه خواهید بود که پرواز عالی برای شما رقم خواهد زد و شما را در طول پرواز راهنمایی می کند.

فضای اطراف و طبیعت بکر آنچنان شما را متحیر خواهد ساخت که متوجه گذر زمان نمیشوید و این را بدانید همه ی آن چیزی که شما نیاز دارید؛ میل و اشتیاق به ماجراجویی ست!

ماهیت بالن هوای گرم به این معنی ست که شما دو پرواز به یک شکل نخواهید داشت، بنابراین جایی که شما پرواز می کنید و یا چیزهایی که خواهید دید چه تپه ها باشند یا دشت ها ویا حتی درختان، کاملاً بستگی به وزش باد دارد و همه چیز نوست حتی جهت حرکت شما در آسمان. اما چیزی که مسلم است این است که شما تا سالها بعد همیشه برای این ماجراجویی حرف های زیادی برای گفتن خواهید داشت وعکس هایتان به یادگار خواهند ماند.

برنامه این بالون سواری حدود 3 ساعت می باشد که البته حدود یک ساعت اول آن مقدمات پرواز ، یک ساعت روی هوا و یک ساعت پایانی نیز مراحل نشستن بر روی زمین انجام می شود. برنامه دقیق این برنامه تفریحی به نقل از سایت آن به شرح زیر می باشد:
  ثبت نام مسافران تا 5 نفر
  جلسه آزمایشی کامل
  سرو کردن صبحانه برای شما و آماده شدن برای فیلمبرداری و عکسبرداری
  آماده سازی بالن توسط تیم متخصص برای پرواز
  45 الی 60 دقیقه پرواز با بالن آبا
  جمع آوری بالن توسط تیم متخصص آبا
  برپا کردن میز پذیرایی همراه کیک و نوشیدنی
  برپایی جشن برای مسافرین
  برگشت مسافرین با ماشین آفرود به مکان اولیه پرواز بالن

البته بالون سواری در ایران نیز همانند همتاهای خود در دیگر کشورها جزو تفریحات لوکس حساب می شود. در حال حاضر (زمستان 92) قیمت پکیج های ویژه این بالون سواری که به معنای پرواز اختصاصی می باشد حدود 1600000 تومان می باشد. ولی اگر بخواهید در کنار دیگران و به صورت عمومی از این بالون استفاده کنید هزینه آن 350000 تومان می باشد. بالون سواری های ویژه عروسی و نامزدی و ... هم 2500000 تومان می باشد.

البته در کنار این هزینه ها شما می توانید درخواست بدهید تا از شما عکس بگیرند و یا پذیرایی ویژه تری از شما بکنند که هرکدام هزینه های خاص خودش را دارد.

نمایش بیشتر
مکانهای پیشنهادی
فودت کورت
رستوران
رستوران فرنگی
کافی شاپ
جاذبه مذهبی
موزه
جاذبه تاریخی
جاذبه طبیعت گردی
جاذبه گردشگری
مجتمع تجاری
هتل ها
هتل های آپارتمانی
رستوران ها
مراکز خرید
جگرکی
فست فودی
آب میوه و بستنی
شهرها
آش و حلیمی
نان و کبابی
بازار