• تور رفتینگ
  • تور رفتینگ
  • تور رفتینگ

تور رفتینگ

نوشتن نظر


رفتینگ همان قایق سواری روی رودخانه های پر جوش و خروشان است، در رفتینگ شدت امواج رودخانه تا حدی است که باعث بوجود آمدن کف روی آب می شود و به همین دلیل به آن قایق رانی روی آب های سفید هم می گویند. محل رفتینگ آنتالیا رودخانه ی کوپرولوکانیون (koprulu conyon) در منطقه کمر است که شدت آبش تا اندازه ای است که در خیلی از جاها اصلا نیازی به پارو زدن شما نیست و این شمایید که با جریان آب همراه می شوید.

تور رفتینگ یکی از تورهایی است که در شهر آنتالیا برای مسافران برگزار میشه. شما می توانید در این تور مسافتی حدود 14 کیلومتری را با قایق هایی 8 نفره در دل رودخانه های خروشان ترکیه تجربه خواهید کرد.

مسیر رفتینگ معمولا شامل چند ایستگاه است. ایستگاه اول رفتینگ در دل رودخانه است. ایستگاه دوم شما می توانید در رودخانه شنا کنید و یا از روی صخره ای بلند شیرجه بزنید. ایستگاه سوم جایی است که به شما ناهار داده می شود. بعد از ناهار نیز بخش پایانی رفتینگ در منطقه ای با صخره های بیشتر و شدت آب بیشتر انجام می شود.

نمایش بیشتر
  • دانستنی های مفید

  • نکات :

    * علاوه بر هزینه توری که پرداخت می کنید، برای استفاده از رفتینگ باید کفش و لباس مخصوص تهیه کنید که هزینه جداگانه ای دارد. شما می توانید این لباس ها رو اجاره و یا خرید کنید. البته خرید لباس اجباری نیست ولی خرید یا اجاره کفش مخصوص اجباری است.

    * در طول مسیر از شما عکس و فیلم گرفته می شود که در پایان می توانید آنها را با قیمت بالایی تهیه کنید! اگر می خواهید از هزینه ی سفر خود بکاهید، دوربین عکاسی ضدآب که هدبند یا مچ بند داشته باشد همراه داشته باشید که هزینه ی عکس و فیلم را نپردازید.

    * تور رفتینگ از حدود ساعت 11 صبح شروع میشه و تا عصر ادامه پیدا میکنه.