• مزرعه کودک اکسین

مزرعه کودک اکسین

  ۰۱۱۴۴۴۴۰۲۰۵ - ۰۱۱۴۴۴۴۰۲۰۶ - ۰۹۱۱۶۶۶۶۷۹۰

نوشتن نظر


مزرعه کودک اکسین شامل فضاهای متنوع سرپوشیده و باز هست.در بخش دامپروری بچه ها می توانند اسب سواری کنند، گوسفندان را به چرا ببرند. در بخش کشاورزی کودکان با زندگی گیاهان آشنا می شوند، بذر می کارند، مراحل مختلف رشد گیاه را از نزدیک می بینند و متوجه تفاوت محصولات باغی، زراعی، گلخانه ای و ... می شوند. در بخش ورزشی کودکان با خلق بازی های گروهی آشنا می ش اعلاموند و مهارت های حرکتی و ارتباطی، استقامتی آن ها تشویق می شود.

بخش هنری یک مکان خیلی خوب برای کشف استعدادهای هنری کودکان که نقاشی، موسیقی، نمایش خلاق، عروسک گردانی، سفالگری از فعالیت هایی است که در بخش هنری صورت می گیرد. در بخش آزمایشگاه امکان تست آزمایش های مختلف شیمی و فیزیک برای گروه های سنی مختلف فراهم شده تا بچه ها بتوانند قوانین فیزیک و شیمی را به صورت تجربی درک کنند. بخش آشپزی فرصت آشپزی با محصولات چیده شده توسط کودک در مزرعه را فراهم کرده و بچه ها می توانند پخت غذای مورد علاقه خود را در آشپزخانه انجام دهند.

گروه سنی مخاطبین مزرعه کودک از ۴ تا ۱۶ سال است که در بدو ورود می توانند آزادانه بخش مورد نظر خود را انتخاب کنند.

در ایام نوروز امکانات جدیدی به مزرعه کودک اضافه خواهد شد مثل پیست رادیوکنترل، بخش رباتیک و ربات های فوتبالیست، کارگاه هوافضا و ساخت هواپیماهای دست ساز.

کنار مزرعه کودک و در مجموعه اکسین لند وجود هتل، سینما، مرکز خرید، فود کورت، شهربازی VR، بولینگ، سرزمین عجایب و ... خاطره فراموش نشدنی از سفر به آمل و در طول مسیر شهرهای شمالی شما رقم خواهد زد.


اهداف مزرعه کودک:

آشنایی کودک با طبیعت و محیط زیست

آشنایی با حیوانات و زندگی کشاورزی و دامداری

آموزش کار گروهی و خلاقیت در طرح بازیهای گروهی

یافتن جواب سوالات از طریق کاوش های جمعی و فردی

افزایش اعتماد به نفس کودکان

افزایش مهارتهای ارتباطی

و....

نمایش بیشتر