• اقامتگاه بومگردی وصال رویان

اقامتگاه بومگردی وصال رویان

  کیلومتر بیست جاده اسفراین به بجنورد - روستای رویین
  0915-6419163 / 09156527079

نوشتن نظر


اقامتگاه بوم گردی وصال رویان اسفراین با قدمت حدود 100 سال، در شهریور ماه  سال 1395 مرمت شد و به بهره برداری رسید. این اقامتگاه دارای 6 باب اتاق  است که در طبقات همکف و اول پراکنده شده اند. اقامتگاه وصال رویان در  روستای نمونه گردشگری رویین واقع است و مهمانان گرامی می توانند در اوقات  فراغت خود از این روستا بازدید نمایند.

اتاق های این اقامت گاه که در 31 کیلومتری اسفراین قرار دارد به دلیل حفظ معماری سنتی و القاء حسی نوستالژیک فاقد تخت، حمام و سرویس بهداشتی هستند و حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه و راهرو  اقامتگاه تعبیه شده است.  شایان ذکر است اتاق های این مجموعه نیز فاقد یخچال، تلویزیون و سیستم  سرمایشی هستند. یخچال به صورت عمومی در راهرو اقامتگاه وجود دارد که در  صورت هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه، امکان استفاده از آن برای گردشگران  فراهم شده است. افراد سالمند و خانواده هایی که کودک خردسال به همراه  دارند توجه نمایند که اقامتگاه وصال روئین در قسمت ورودی و طبقات اول دارای  پله می باشد.

روستای روئین با دارا بودن قدمت بیش از 500 سال، نخستین دهکده نساجی ایران است.

نمایش بیشتر
  • امکانات

  • جای پارک 
مکانهای پیشنهادی
جاذبه تاریخی
جاذبه طبیعت گردی
  • دانستنی های مفید

  • نکات :

    * پذیرش خانم تنها فقط با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است.

    * هزینه برای اقامت کودکان زیر 2 سال رایگان، 2 تا 12 سال در صورت عدم  استفاده از سرویس نیمه بها و بالای 12 سال نفر اضافه محاسبه می شود.