• کمپ کویری احمد
 • کمپ کویری احمد
 • کمپ کویری احمد

کمپ کویری احمد

  آران و بیدگل - میدان فولاد - کیلومتر 10 جاده مرنجاب
  09911500635 - 09911500645 - 09911500675

نوشتن نظر


کمپ کویری احمد در کیلومتر 10 جاده مرنجاب قرار دارد. شما می توانید از طریق بلوار ارتش در آران و بیدگل به سمت جاده مرنجاب بروید و بعد از گذشتن از گیت بازرسی با طی کردن جاده خاکی مرنجاب به این کمپ برسید و با اقامت در کمپ کویری احمد از زیبایی های کویر مرنجاب لذت ببرید.

این کمپ علاوه بر اقامت خدمات دیگری از قبیل شتر سواری در کویر، رصد ستارگان، سافاری و ... را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می توانید از رستوران کمپ برای صبحانه و ناهار و شام استفاده کنید.

اتاق های این کمپ از دو نفره شروع می شود و تا 12 نفره ادامه پیدا می کند.

ارتفاعات خطب شکن، آبزی پروری، جنگل چهارطاقی از جاذبه های کویر مرنجاب هستند که در نزدیکی کمپ کویری احمد قرار دارند.

نمایش بیشتر
 • دانستنی های مفید

 • نکات :

  * با توجه به خاکی بودن جاده مرنجاب ترجیحا از ماشین های مناسب جاده خاکی استفاده کنید. شما همچنین می توانید در ابتدای جاده مرنجاب ماشین خود را گذاشته و ماشین مناسب به صورت روزانه اجاره کنید.

  * پس از پایان بلوار ارتش و در ابتدای جاده مرنجاب، کیوسک نگهبانی ای وجود دارد که باید از آن باقیمت کمی رسید ورود به منطقه کویری را دریافت کنید. یادتون باشه شب ها نمی توانید وارد جاده کویری شوید و اگر شب به این نگهبانی برسید، اجازه عبور به شما نمی دهد.

  * برای اقامت در کمپ کویری احمد باید حتما از قبل اتاقتون رو رزرو کرده باشین وگرنه ممکنه تا آنجا بروید و همه اتاق هایش پر باشد.

  * از مرکز شهر آران و بیدگل تا پایان بلوار ارتش که گیت ورودی منطقه کویری قرار دارد حدود 6 کیلومتر جاده آسفالته است و گیت بازرسی تا کمپ کویری احمد حدود 11 کیلومتر جاده خاکی

  * درصورتیکه بخواهید از دریاچه نمک که هرچند الان دیگه فقط نمک هایش باقیمانده ولی هنوز زیبایی هایش را حفظ کرده، بازدید کنید باید از کمپ، حدود 32 کیلومتر جاده خاکی را طی کنید.

  * در صورتیکه می خواهید در محلی نزدیکتر به دریاچه نمک اقامت داشته باشید می توانید کاروانسرای مرنجاب را انتخاب کنید که در نزدیکی دریاچه نمک است و از کمپ کویری احمد حدود 30 کیلومتر فاصله دارد.