• بازار دیلی هات
  • بازار دیلی هات
  • بازار دیلی هات
  • بازار دیلی هات

بازار دیلی هات

  (Dilli haat)   
  ۱۸، Kidwai Nagar West، West Kidwai Nagar، Kidwai Nagar، New Delhi، Delhi ۱۱۰۰۲۳، India

نوشتن نظر


از مراکز خرید شهر دهلی نو مرکز خرید دیلی هت هستش. 

اجناس مهمی که در شهر دهلی نو خرید و فروش می شن عبارتند از: جواهرات، فرش و انواع زیرانداز، روسری های رنگارنگ، سنگ های باارزش و لباس های ابریشمی و نقره ای. 

مرکز دیلی هت ظاهری مثل بازار داره و در تمامی روزهای هفته باز هستش. در این مکان می شه انواع پارچه ها و لباس ها و روسری های محلی هند رو خرید.

دیلی هات یک بازار فضای باز مشهور در دهلی است که در آن غرفه‌های متعددی برای عرضه غذا، صنایع ‌دستی و فعالیت‌های فرهنگی و سنتی طراحی‌شده‌اند. شما معمولا می‌توانید یک عرضه‌کننده را تنها برای ۱۵ روز در این بازار مشاهده کنید که این امر بر اساس قانون چرخه تغییر ساکن غرفه در بازه‌های زمانی ۱۵ روزه انجام می‌شود.


تعدادی از محصولاتی که می‌توانید در دیلی هات به آن‌ها دسترسی داشته باشید، شامل این موارد هستند: سنگ‌های قیمتی، مهره‌های مختلف، کفش و صندل، صنایع‌ دستی و …


در حقیقت دو شعبه از دیلی هات وجود دارد که یکی از آن‌ها در بازار INA و دیگری در بخش پیتامپورا (Pitampura) واقع شده است. این مرکز به‌عنوان یکی از بهترین بازارهای خرید در دهلی به‌حساب می‌آید و شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای اندک برای خرید بلیت ورودی، به هر یک از این بازارها دسترسی داشته باشید.

نمایش بیشتر