• تریدنت ناریمان پوینت
  • تریدنت ناریمان پوینت
  • تریدنت ناریمان پوینت
  • تریدنت ناریمان پوینت

تریدنت ناریمان پوینت

  (TRIDENT NARIMAN POINT)   
  Nariman Point, South Mumbai, 400021 Mumbai, India

نوشتن نظر


هتل 5 ستاره ی تریدنت نریمان پوینت در جنوب شهر بمبئی هند واقع شده است. برای مسافرانی که علاقمند به گشت و گذار در شهر زیبای بمبئی هستند هتل تریدنت انتخابی تمام عیار به شمار می رود.

 هتل در فاصله ی 2 کیلومتری جاذبه های دیدنی شهر واقع شده است و موقعیت بی نظیری در شهر داشته و دسترسی خوبی به بزرگترین دیدنی های شهر دارد. مهمانان هتل می توانند از بازدید از دیدنی های شهر همچون مرکز نریمان ، ساختمان هوایی هند و مرکز ملی هنرهای نمایشی لذت ببرند.

 امکان استفاده از تعداد زیادی از خدمات بی نظیر و امکانات در این هتل در بمبئی فراهم است. مهمترین امکانات موجود در هتل شامل خدمات ویژه ی معلولین، انبار ، رستوران ، اینترنتWi-Fi  در مکانهای عمومی، پارکینگ و دربان می باشد . علاوه بر این، همه ی اتاق ها انواع و اقسام وسایل رفاهی را در خود دارند.

در این هتل 550 اتاق لوکس و سوئیت وجود دارد . برخی اتاقها دارای منظره زیبای دریا، حمام خصوصی با دوش و سشوار میباشد.بسیاری از اتاق ها حتی ناهار خوری جداگانه ، بطری آب ، پرده ، تهویه مطبوع و حمام دارند و بدین ترتیب سختگیرترین مهمانان راضی از هتل باز می گردند. 

رستوران بوته یاسمن، با غذاهای مدیترانه ای، هندی در طعم و ذائقه جنوب شرقی آسیا و غذاهای ژاپنی آماده خدمت است.

 این هتل امکانات فوق العاده ای از جمله ماساژ، استخر روباز، مرکز تناسب اندام ، سونای خشک و سونای بخار دارد و به شما کمک کند پس از یک روز پرمشغله خستگی را از تن به در کنید. با موقعیت و امکانات ایده آل، هتل تریدنت نریمان در بسیاری از زمینه ها در اوج است.

این هتل حدود 15 دقیقه با ماشین از مرکز بمبئی و ایستگاه راه آهن غرب فاصله دارد. و با فرودگاه بین المللی بمبئی 45 دقیقه با ماشین فاصله دارد.نمایش بیشتر
  • دانستنی های مفید

  • نکات :

    هتل تریدنت نریمان پوینت در فاصله 30 کیلومتری از فرودگاه بمبئی قرار دارد . 

    این هتل در فاصله 3 کیلومتری از مرکز شهر بمبئی واقع شده است .