• رادیسون بلو
  • رادیسون بلو
  • رادیسون بلو
  • رادیسون بلو
  • رادیسون بلو

رادیسون بلو

  (Radisson Blu Hotel)   

نوشتن نظر


هتل 5 ستاره رادیسون بلو دهلی نو در غرب دهلی و در Paschim Vihar جای گرفته است . از این هتل ، شما می توانید به آسانی به همه نقاط این شهر پر جنب و جوش دسترسی داشته باشید . 256 اتاق این هتل شامل 194 اتاق لوکس ، 41 اتاق بیزینس کلاس و 20 اتاق سوئیت می باشد .

کلینیک پوست و چشم Aashray ، بازار Jwalaheri ، موسسه پزشکی سری بالاجی به این هتل جذابیت خاص داده اند . هتل رادیسون بلو دهلی نو خدمات خاص و تمام امکانات ضروری از جمله :

 سرویس اتاق 24 ساعته ، اینترنت رایگان در تمام اتاق ها ، امنیت 24 ساعته ، نظافت روزانه و فروشگاه هدیه / سوغاتی ارائه میدهد . لیست کامل از امکانات تفریحی در هتل رادیسون بلو دهلی نو موجود است ، که میتوان به اتاق یوگا ، وان آب داغ ، مرکز تناسب اندام ، سونا و استخر در فضای باز اشاره کرد . 

هتل رادیسون بلو 6.5 کیلومتر دورتر از Haat دهلی و 17 کیلومتر از چاندنی چوک قرار گرفته است . معبد لوتوس و دروازه معروف هندوستان یک درایو 45 دقیقه ای با هتل فاصله دارد ، در حالی که فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی تقریبا یک درایو 30 دقیقه ای تا هتل رادیسون بلو دهلی نو مسافت دارد .

 سالن The Tea نوشیدنی و دسر ارائه میدهد ، در حالی که در Indyaki غذاهای هندی پخته شده هندی در کوره تپانیاکی فراهم است . بار سالن و Oro نیز تاپاس و غذاهای بین المللی ارائه میدهد . همچنین یک مغازه شیرینی فروشی وجود دارد ، که دارای شیرینی های تازه پخته شده و مورد پسند می باشد .

نمایش بیشتر