آنتالیا از سه بخش به نام های بلک، لارا و خود آنتالیا تشکیل شده است. معمولا مسافرانی که به آنتالیا سفر می کنند در هتل های یکی از این سه ناحیه اقامت می کنند. معمولا هتل های بلک و لارا از هتل های خود آنتالیا لوکس تر و با امکانات بیشتر است.

سفر به بلک یا لارا برای افرادی مناسبه که خیلی دنبال خرید نیستند و به دنبال مکانی آرام و به دور از هیاهوی شهر می گردند. این شهر کوچک ساحلی پر از مناظر زیبای طبیعی است. اگر به دنبال آرامش هستین بلک یا لارا را به عنوان مقصد خود انتخاب کنید ولی اگر می خواهید علاوه بر استراحت در هتل از برخی دیدنی های آنتالیا مثل آسپندوس و برج ساعت و ... نیز بازدید کنید، در یکی از هتل های آنتالیا اقامت کنید.

معمولا مسافرانی که در هتل های بلک یا لارا اقامت می کنند کل زمان سفر را در خود هتل می گذرانند و از اصلا از هتل خارج نمی شوند زیرا امکانات و تفریحات هتل به قدری زیاد است که تمام تایم سفرشان را پر می کند.

نمایش بیشتر
  • دانستنی های مفید

  • نکات :

    * بهترین فصل برای سفر به این شهر، اردیبهشت ماه است . چون :

    1) این شهر ساحلی است و برای گیر نیفتادن در دام باران ها و یا رطوبت ناشی از گرمای هوا، اردیبهشت ماه به شما اجازه استفاده تمام عیار از یک بهار رویایی را می دهد.
    2) در این ماه، اغلب توریست های بازدیدکننده از این شهر، اروپایی هستند و بنابراین سطح خدمات ارائه شده توسط هتل ها بالاتر است.

    * راه رسیدن به بلک از شهر آنتالیا است. بدین صورت که از آنتالیا با مینی بوس های بلک به میدان بوگازکانت رفته و از آنجا هم با مینی بوس های داخلی بلک، به هتل خود می روید.