• پارک چین باشکوه
  • پارک چین باشکوه
  • پارک چین باشکوه
  • پارک چین باشکوه

پارک چین باشکوه

  (Splendid China Park)   

نوشتن نظر


این پارک یکی از جاذبه های شنزنه که در اون ساختمان ها و مکان های دیدنی معروف کشور چین در اندازه های کوچک و در مقیاس ۱ به ۱۵ ساخته شدن. 

مکان های نمایشی جوری ساخته شدن که با لوکیشن اصلیشون به لحاظ جغرافیایی هم مطابقت داشته باشن، طوری که درست شبیه به نمونه های اصلی به نظر می رسن. علاوه بر ساختمان ها و مناظر دیدنی موجود در این مجموعه ، بیشتر از ۵۰۰۰۰ فیگور سرامیکی هم در اقصی نقاط نمایشگاه به نمایش گذاشته شده.این پارک دیدنی مساحتی بالغ بر ۴۸۰۰۰۰ متر مربع دارد و از بزرگ ترین و جذاب ترین جاذبه های توریستی شهر شنزن محسوب می شود. 

این پارک در سال ۱۹۹۴ احداث شد و بیش از ۱۳۰ ماکت کوچک از دیدنی های دنیا را در خود جای داده است. این پارک به دلیل جذابیت های بصری خود و همچنین طبیعت زیبایش از جانب تورطبیعت گردی یک روزه مورد بازدید قرار می گیرد. از این گذشته در هر فصلی می توانید مسافران  را که برای بازدید از این پارک فوق العاده به محل آمده اند را در آن مشاهده کنید.

گردشگران می توانند در این پارک با فرهنگ و رسوم مردم چین آشنا شوند. از این گذشته شاید جالب باشد بدانید که دست اندر کاران این پارک ماکت هایی از تخت جمشید و یا میدان امام ایران را نیز در این پارک جای داده اند و می توان گوشه هایی از آثار باستانی کشورمان را کنار دیگر آثار برجسته ی دنیا در پارک شنزن مشاهده کرد. بنابراین اگر به شهر شنزن چین سفر کردید می توانید با بازدید از این پارک دیدنی اوقات خوبی را تجربه کنید.

نمایش بیشتر