باغ وحش تارُنگا دارای دو شعبه در ایالت New South Wales و در شهرهای سیدنی (Sydney) و دوبو (Dubbo) می باشد. در شعبه شهر سیدنی که Taronga Zooنامیده می شود حیوانات استرالیایی نگه داری می شوند و در شعبه شهر دوبو که نام آن Taronga Western Plains Zoo می باشد، حیوانات غیر استرالیایی نگهداری می شود.

نکات مربوط به شعبه شهر سیدنی

1) این باغ وحش در 7 اکتبر 1916 افتتاح شده است.

2) ساعت بازدید از این باغ وحش 9:30 صبح الی 16:30 عصر می باشد.

3) بلیط ها به دو صورت روزانه و یا سالیانه به فروش می رسد. که اگر بلیط سالیانه را خریداری نمایید تا یک سال هر چند بار که بخواهید خود و یا دوستانتان می توانند از این بلیط استفاده نمایند.

نکات مربوط به شعبه شهر دوبو

1) این باغ وحش در 28 فوریه 1977 افتتاح شده است.

2) ساعت بازدید از این باغ وحش 9 صبح الی 16 عصر می باشد.

3) بلیط ها به صورت دوروزه به فروش می رسد.



نمایش بیشتر
 • اطلاعات ضروری

 • شعبه شهر سیدنی : 9:30 صبح الی 16:30 عصر
 • شعبه شهر دوبو : 9 صبح الی 16 عصر
 • دانستنی های مفید

 • نکات :

  نکات مشترک هر دو شعبه

  1) بلیط ها به صورت های کودک (4 تا 15 سال)، بزرگسال، افراد مسن و خانوادگی قابل خرید می باشند که هرکدام قیمت جداگانه ای دارند. منظور از خانواده نیز 3 بزرگسال با یک کودک و یا دو بزرگسال با دو کودک می باشد.

  2) بلیط برای افراد زیر 4 سال رایگان می باشد

  3) ورود وسایلی که ایجاد سر و صدای بیش از حد می کنند و همچنین مواد الکلی به باغ وحش ممنوع است و بازدید کنندگان اجازه ندارند در محیط باغ وحش سیگار بکشند و یا آتش روشن نمایند.

  4) این باغ وحش ها در تمام روزهای سال به جز کریسمس باز می باشند.

  5) این باغ وحش دارای نرم افزاری ویژه Android و iOS می باشد که در آن راهنمای صوتی باغ وحش به همراه نقشه و ... وجود دارد که در صورت تمایل قبل از رفتن به این باغ وحش می توانید آن را دانلود و نصب نمایید.