• میدان آزادی

میدان آزادی

  (Praça da Liberdade)   

نوشتن نظر


پاراکا دی لیبرداد یا میدان آزادی در قلب شهر بلوهوریزونته و در یک منطقه زیبا در نزدیکی محله های Savassi و Lurdes قرار دارد. در اطراف این میدان درختان سرسبزی قرار دارند که شما با عبور از میان آنها به ساختمان قدیمی دولت می رسید که ازسال 1950 تا سال 2012 محل اقامت سران بوده است. در کنار این ساختمان ، ساختمان های قدیمی دیگری نیز از قرن 19 در اطراف این میدان مربع شکل قرار دارند که برخی از آنها محل سکونت سران حکومتی بوده است. بازدید از ساختمان قدیمی دولت همراه با یک تور رایگان می باشد که شما را به قسمت های مختلف ساختمان و باغ اطراف آن می برند.

اکثر ساختمان های قدیمی اطراف این میدان توسط معمار معروف اسکار نیمار طراحی شده اند که محیطی جذاب برای علاقه مندان سبک این معمار می باشد.

نمایش بیشتر
مکانهای پیشنهادی
هتل ها
مکانهای مشابه
  • دانستنی های مفید

  • نکات :

    در اطراف این میدان زیبا در اکثر روزهای هفته بازارهای خیابانی ای برقرار می باشد که معمولا روزهای پنج شنبه و یک شنبه صنایع دستی، جمعه ها ، گل و روزهای شنبه عتیقه جات و مواد غذایی به فروش می رسد.

    کتابخانه عمومی شهر، چند موزه، درختان زیبای نخل و پرندگانی که در بین درختان در حال پروازند از دیگر جاذبه های اطراف میدان آزادی می باشند.