• مرکز تفریحات دریایی منطقه آزاد انزلی (کاسپین)
  • مرکز تفریحات دریایی منطقه آزاد انزلی (کاسپین)

مرکز تفریحات دریایی منطقه آزاد انزلی (کاسپین)

  گیلان، انزلی، جاده ساحلی، خیابان پاسداران، مجتمع تفریحات دریایی انزلی

نوشتن نظر


این مرکز در دو بخش بانوان و آقایان با دارا بودن امکاناتی از قبیل: کافی‌شاپ، سالن ماساژ، چترهای سایه بان با پوشش سقف کاهی، صندلی‌های آفتاب‌گیر، رختکن با کمدهای دارای قفل هوشمند، اتاق‌های تعویض لباس،دوش صحرایی،کف‌پوش چوب بلاست، فضای سبز زیبا، زمین والیبال، میز پینگ‌پنگ، فوتبال دستی و ... آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران منطقه است.

در مرکز تفریحات دریایی بندرانزلی امکانات لازم برای بهره‌برداری معلولان نیز در نظر گرفته شده، این مرکز دارای حدود هزار مترمربع پیاده‌رو با اختلاف سطح ۱/۵ متر از ساحل برای فراهم کردن دسترسی به امکانات مجموعه است، همچنین وجود برج نور برای روشنایی و امکان شنا و بهره‌گیری از امکانات مرکز در شب، فضای سبز متناسب با ساحل، در کنار جاده دسترسی و پارکینگ و سرویس بهداشتی مجهز از دیگر امکانات موجود در این طرح است.

مرکز تفریحات دریایی انزلی در ساحل کاسپین واقع شده است.

نمایش بیشتر
  • دانستنی های مفید

  • نکات :

    * این مجموعه در کنار جاده ساحلی خشکبیجار-کیاشهر- انزلی واقع شده است و خارج از جاده اصلی است. برای رسیدن به این مجتمع می بایستی از جاده اصلی رشت - انزلی خروجی حسن رود را انتخاب کرده و حدود 5 کیلومتر رانندگی کنید تا به آنجا برسید، مراکز خرید و جاده در سمت چپ جاده قرار گرفته اند.