• گلدریف

گلدریف

  (Gold reef)   
  Corner Northern Parkway & Data Crescent, Ormonde,Johannesburg 2159, South Africa

نوشتن نظر


شاید بخواهید یک روز از سفرتان را به تفریحات هیجان انگیز در آفریقای جنوبی اختصاص دهید. در این صورت پیشنهاد می کنیم حتما سری به پارک "گلدریف" بزنید. این پارک درست روی یک معدن طلا قرار دارد. معدنی که حدود 100 سال از آن طلای زیادی خارج می شد اما حالا به یکی از جاذبه های توریستی این پارک تبدیل شده است. شما می توانید حدود 200 متر زیر زمین بروید و لایه های زیر زمینی این معدن را کشف کنید. البته معدن طلا تنها جاذبه این پارک توریستی نیست. در این پارک انواع تفریحات و سرگرمی های مختلف در اختیار بازدید کنندگان قرار دارد. از وسایل بازی کودکان در باغ وحش گرفته تا اجرای برنامه های بومی و مغازه های رنگارنگ صنایع دستی.

معروفترین وسیله این شهربازی، ترن هوایی بزرگ آن است که تجربه یکبار سوار شدن به آن برای هر بازدیدکننده که قلب سالم دارد! الزامیست. این ترن هوایی که آناکوندا (Anaconda) نام دارد ، در مدت یک دقیقه و 40 ثانیه شما را تا سرعت 92 کیلومتر در ساعت در هوا می چرخاند.

  • دیگر وسایل شهربازی این پارک عبارتند از

Golden Loop
در این وسیله شما در سه ثانیه از سرعت صفر به سرعت 85 کیلومتر در ساعت می رسید و تا ارتفاع 40 متری از سطح زمین فاصله می گیرید.

Jozi Express

Miner's Revenge

Raging River Rapids 

Tower of Terror 
سقوط از ارتفاع 50 متری با سرعت 100 کیلومتر بر ساعت. به گفته مسئولین این پارک این بازی هیجان انگیز ترین وسیله این شهربازی می باشد

UFO 
با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت با نیروی گریز از مرکز شما را می چرخاند.

Runaway Train 
قطار سواری در یک مسیر کوهستانی را با این وسیله می توانید تجربه کنید.

Dream Boat 
این قایق شما را تا 270 درجه می چرخاند.

نمایش بیشتر
  • اطلاعات ضروری

  • زمان بازدید : همه روزه از ساعت 9 صبح الی 5 بعد از ظهر به جز روزهای یکشنبه و دوشنبه که تعطیل است
مکانهای پیشنهادی
موزه
  • دانستنی های مفید

  • نکات :

    استفاده از اکثر وسایل این شهربازی محدودیت قد دارد و افرادیکه قد آنها از 130 سانتی متر کمتر باشد، نمی توانند سوار این وسایل شوند.