قاره آمریکای جنوبی در غرب جهان و کشور پرو در غرب آمریکای جنوبی و شهر لیما در غرب کشور پرو قرار دارد و همه اینها بیانگر آن است که می توان از تمامی خط ساحلی 2250 کیلومتری آن که در کنار اقیانوس آرام قرار دارند، غروب زیبای آفتاب را تماشا کرد ولی 4 نقطه در شهر لیما به عنوان اصلی ترین محل برای تماشای غروب آفتاب پیشنهاد می شود.

The Malecón

در نزدیکی منطقه Barranco صخره Malecón قرار دارد. با توجه به اینکه این مکان در بالای صخره های سنگی قرار دارد و با کمی ارتفاع از سطح دریا می باشد، می توانید غروبی زیبا از آفتاب را از آنجا مشاهده کنید.

Parque Maria Reiche

پارک Maria Reiche در جوار خط ساحلی قرار دارد و در کنار ساحل صندلی هایی دارد که می توانید روی آنها نشسته و غروب آفتاب را نظاره گر باشید.

Larcomar

در منطقه Miraflores محلی وجود دارد به نام Larcomar که نسبت به سطح دریا کمی ارتفاع دارد. در این محل انواع رستوران و کافه نیز وجود دارد و شما می توانید در یکی از این رستوران ها نشسته و غروب آفتاب را تماشا کنید.

Parque del Amor

پارک del Amor شاید رمانتیک ترین فضا برای تماشای غروب آفتاب باشد. شما می توانید در آلاچیق ها و در کنار گل های زیبای این پارک به تماشای غروب آفتاب بنشینید. در این پارک یک مجسمه عشق معروف نیز وجود دارد.

نمایش بیشتر
  • دانستنی های مفید

  • نکات :

    با جستجوی عنوان هر مکان در گوگل مپ می توانید موقعیت دقیق آن را پیدا کنید.