• باغ پرندگان

باغ پرندگان

  (Kuala Lumpur Bird Park)   
  No. 920 Jalan Lembah Taman Tasik Perdana 50480 Kuala Lumpur
  603-2272 1010

نوشتن نظر


در این پارک که حدود 10 دقیقه از مرکز شهر فاصله دارد شما می توانید از نزدیک پرندگانی را که بصورت آزاد در این پارک در حال زندگی هستند را مشاهده نمایید. سالن های تاکسیدرمی و موزه تخم پرندگان نیز از دیگر جاهای دیدنی این پارک است. نکته جالب این پارک آزاد بودن تعداد زیادی میمون در کنار پرندگان می باشد.

پارک پرندگان در سال 1991 توسط ملکه مالزی (Bainun Tunku) رسما افتتاح شد. در این پارک بیش از 3000 پرنده در 200 گونه مختلف زندگی می کنند.

این پارک به 4 منطقه تقسیم شده است که نژاد پرندگان گونه های هر منطقه با هم سازگارترند. در بازدید از منطقه پرندگان وحشی دقت نمایید در صورتیکه به آنها آزاری برسانید آنها نیز به شما آزار می رسانند!

زمان تغذیه پرندگان از دیدنی های جالب این پارک می باشد پس در هنگام ورود تحقیق نمایید که چه زمانی و در چه منطقه ای و به چه پرنده ای قرار است غذا داده شود. خجالت نکشید! این یک سوال عرف از مسئول پارک است.

بازدید از این پارک 2 الی 3 ساعت زمان نیاز دارد و با توجه به نزدیکی این پارک به باغ پروانه ها می توانید زمانتان را به گونه ای تنظیم نمایید که از هر دو محل در یک صبح تا ظهر یا ظهر تا عصر دیدن نمایید.

نمایش بیشتر