• پارک آبی پاتایا
  • پارک آبی پاتایا

پارک آبی پاتایا

  (Pattaya Water Park)   

نوشتن نظر


پارک آبی پاتایا به نام پارک آبی رامایانا در شمال ساحل جومتین قرار دارد که از جذاب ترین و بهترین تفریحات تایلند است. این پارک آبی به دلیل تنوع و وسعتش به بزرگترین پارک آبی جنوب شرقی آسیا و از مهمترین تفریحات در پاتایا تبدیل شده است. مساحت این پارک 160000 متر مربع میباشد این پارک در بخش جنوب پاتایا تایلند با انواع تفریحات آبی برای استفاده و تفریح مسافران و گردشگران مهیا شده است.

پارک آبی پاتایا مجموعه ای از تفریحات مختلف آبی ، کابل ارتباطی از جمله ترن و تله کابین و رستوران گردان در چوم تیان واقع شده و دارد . برج ساحلی پارک پاتایا با ارتفاع 240 متر دارای یک رستوران گردان است که شما میتوانید چشم انداز پاتایا را از آن ارتفاع به خوبی مشاهده کنید . در این مکان خانه های ویلایی زیبایی نیز موجود می باشد.پارک آبی پاتایا مکان تفریحی بزرگی را برای بازدید عموم عرضه می دارد.

این مکان زیبا که از دیدنیهای پاتایا است از این قسمت ها تشکیل شده است اولین و بلندترین برج ساحلی با یک رستوران گردان واقع در سواحل شرقی تایلند،شما در سواحل زیبای پاتایا می توانید در دریا شنا کنید و لذت ببرید . اما در این پارک علاوه بر شنا و آب تنی با دنیایی از هیجان و سرگرمی روبرو خواهید شد،شهر بازی ،بازی های هیجان انگیز این مجموعه با وسایل بازی مهیج نظیر ، ترن ، کشتی وایکینگ ها ، چرخ و فلک است .

پارک آبی پاتایا با انواع تفریحات و سرگرمی های آبی، جکوزی، فضای ایده آل برای تمدد اعصاب و شادی خانواده ها می باشد.

نمایش بیشتر