• جزیره جیمز باند

جزیره جیمز باند

  (James Bond Island)   

نوشتن نظر


از مجموعه جزایر اطراف پوکت، می توان به جزیره جیمز باند که در فاصله 15 کیلومتری پوکت قرار دارد، اشاره کرد که برای رسیدن به آن هم می توانید از قایق های تندرو استفاده کنید و هم کشتی های تفریحی که معمولا بخاطر نزدیک بودن این جزیره به پوکت، گزینه انتخابی گردشگرها معمولا کشتی های تفریحی می باشد و از قایق های تندرو برای تور جزیره فی فی استفاده می کند.

برنامه این تور بازدید از این جزایر به صورت زیر است:

ساعت 9 صبح قایق ها و یا کشتی های تفریحی (متناسب با تورشما) از اسکله به سمت جزیره جیمزباند حرکت می کنند و در ساعت 16 مجددا از جزیره جیمزباند به سمت اسکله بر میگردند. برنامه های کلی این تور به طور کلی عبارتند از :

1) بازدید از جزیره "هونگ" (Hong Island) که مخفیگاه دزدان دریایی بوده است و گردش با قایق های کانو (قایق های دونفره) در اطراف آن

2) بازدید از جزیره "پانگ" (Panak Island) و گردش با قایق های کانو در زیر آن !

3) بازدید از جزیره جیمزباند و پیاده روی در طبیعت زیبای آن و شنا در ساحل آن (صخره معروف khao ping kan در این جزیره قرار دارد)

4) توقف در جزیره "ناکا" (Naka Island) و استراحت و شنا در ساحل آن

5) بازدید از جزیره میمون ها

نکته 1 : اگر از خفاش می ترسید در برنامه کایاک سواری زیر جزیره شرکت نکنید.

نکته 2 : در جزیره جیمزباند دست فروشانی هستند که شما می توانید با قیمت مناسب (به شرط چانه زنی بسیار) خریدهای خوبی را انجام دهید.

وسایل مورد نیاز برای این تور:

لباس شنا، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب، حوله، کلاه آفتابگیر، دمپایی ساحل، دوربین، کمی پول ترجیحا به بات برای انعام، کیف کوچک کمری برای نگهداری دوربین و موبایل، تعدادی کیسه نایلونی برای گذاشتن دوربین و موبایل در آن هنگام کانو سواری


نمایش بیشتر