• دنیای سافاری
  • دنیای سافاری

دنیای سافاری

  (Safari World)   
  99 Panyaintra Road (Soi Ramindra 109) | Samwatawantok, Bangkok 10510 , Thailand
  662-9144100-19

نوشتن نظر


بزرگترین باغ وحش آزاد تایلند با مساحت ۲۰۰۰ کیلومترمربع در خارج از شهر بانکوک قرار دارد. این مکان دارای دو بخش اصلی است: یکی محل نگهداری حیوانات وحشی و دیگری پارک آبی که گونه های متعددی از حیوانات دریایی در آن وجود دارند. در این پارک وحش آزاد، گردشگران به دنیای حیوانات کمیاب نزدیک شده و تغذیه شیر و ببر را از نزدیک می بینند.
اصلی ترین جاذبه این باغ وحش، محوطه ای است که در سال ۱۹۸۸ ایجاد شده و در آن می توان حیوانات وحشی را در زیستگاه طبیعی خود دید. مسیر بازدید از این محل ۸ کیلومتر بوده و ۴۵ دقیقه به طول می انجامد. هیجان انگیز ترین بخش بازدید از دنیای وحش زمانی است که گردشگران وارد جنگلی گرمسیری می شوند که در آن تمساح های گرسنه و گوریل ها منتظر آنها هستند.

پیش از ورود به بخش سافاری شما می توانید از بخش های دیگر این فضا که بازدید نزدیک از زرافه ها و غذا دادن به آنها ، مشاهده برکه ماهی های قرمز، غذا دادن به طوطی هایی که روی شانه و دست شما می نشینند و ... نیز استفاده نمایید.

در قسمتی دیگر از این مجموعه شما می توانید با اجاره قایق هایی که در رودخانه ای شناور هستند گشتی در دل طبیعت مصنوعی اطراف رودخانه بزنید. سبک این قایق ها شبیه تونل وحشت های قدیمی می باشد بدین صورت که در طول مسیری که شما به همراه 3 نفر دیگه در قایق سوار هستید و قایق بصورت اتوماتیک (بدون دخالت شما) در مسیر رودخانه در حرکت است اتفاقات غیرمترقبه ای برایتان می افتد. البته این اتفاقات فقط برای کودکان زیر 5 سال هیجان انگیز است !!!

از دیگر برنامه های این پارک، مجموعه نمایش هایی است که شما می توانید در طول مسیری که به سمت بخش سافاری می روید به ترتیب آنها را مشاهده کنید. البته برخی از نمایش ها به موازات هم برگزار می شود و شما باید از بین دو تا از آنها یکی اش را انتخاب کنید. این مجموعه نمایش ها عبارتند از:

1) نمایش اورانگوتان ها (مشاهده تبلیغ این نمایش در سایت آپارات)

2)  نمایش دلفین ها (مشاهده تبلیغ این نمایش در سایت آپارات)

3) نمایش پرنده ها (مشاهده تبلیغ این نمایش در سایت آپارات)

4) نمایش کابوی ها (مشاهده تبلیغ این نمایش در سایت آپارات)

5) نمایش فیل ها (مشاهده تبلیغ این نمایش در سایت آپارات)

6) نمایش جنگ جاسوس ها (مشاهده تبلیغ این نمایش در سایت آپارات)

7) نمایش شیرهای دریایی (مشاهده تبلیغ این نمایش در سایت آپارات)


نمایش بیشتر