• پارک اوئنو و باغ وحش
  • پارک اوئنو و باغ وحش
  • پارک اوئنو و باغ وحش

پارک اوئنو و باغ وحش

  (Ueno Park And Zoo)   

نوشتن نظر


امروزه با نگاهی به اوئنو ، سخت است تصور کنید که این پارک بر روی محلی از یک معبد باشکوه که توسط مهاجمین داخلی چین در قرن 19 ویران شده ، ساخته شده است.
امروزه این پارک زیبا و چشم نواز در مرکز شهر توکیو قرار دارد. پارک اوئنو دارای چندین موزه و اولین باغ وحش ژاپن می باشد.
با این حال ، بهترین زمان برای بازدید از آن ، در ماه مارس و آوریل هنگامی که بیش از 1000 درخت گیلاس شکوفه دادند است.

پارک اوئنو (Ueno Park)، یک پارک عمومی و یکی از پارک‌های واقع در منطقهٔ تایتو در توکیو پایتخت ژاپن است. پارک اوئنو ۵۳ هکتار مساحت دارد و تاریخ افتتاح اصلی آن به سال 1924 باز می گردد. این پارک دارای جذابیت های متنوع و منحصر بفردی می باشد که می توان به نگارخانه آن اشاره کرد در این بخش، تندیس بسیاری از افراد مشهور ژاپن از قبیل نویسنده، شاعر ، فیلسوف و ... با ظرافت خاصی طراحی و نصب شده اند. علاوه بر این ، این پارک دارای موزه های علوم ملی و  هنر ملی و خارجی  می باشد که علاوه بر بازدید کنندگان ژاپنی ، توریست های زیادی را به خود جذب می کند.

 یکی از خصوصیات این پارک این  است که می توان با ماشین شخصی به داخل آن سفرنمود و از مکانهای دیدنی مورد نظر بازدید نمود. همچنین، پارک اوئنو دارای معبدها و آرامگاه های مقدس و متعددی می باشند که اکثرا به قرون 16 و 18 باز می گردند ولی همواره مورد بازسازی و مرمت قرار گرفته اند

باغ وحش پارک اوئنو نیز یکی دیگر از دیدنی های منحصر بفرد این پارک می باشد که دارای گونه های کمیاب و نادری از حیوانات می باشد. گفتنی است که موزه ملی توکیو نیز در این پارک واقع شده است.


نمایش بیشتر