• پارک پرندگان بالی
  • پارک پرندگان بالی

پارک پرندگان بالی

  (Bali Bird Park)   
  Jl. Serma Cok Ngurah Gambir | Singapadu, Batubulan, Bali, Indonesia

نوشتن نظر


یکی دیگر از پارکهای فوق العاده جذاب بالی  پارک پرندگان است.

در این پارک پرندگان آزادانه  در میان توریست ها می باشند.

از گونه‌های مختلف خاص پارک پرندگان بالی می‌توان به طاووس، طوطی دم بلند امریکای جنوبی، Hornbill و Cassowary ، توکان‌ها و پرندگان نوک دراز و گاهی هم پرندگان وحشی در پارک پرندگان بالی را می‌توان نام برد.

پارک پرندگان بالی به قدری وسعت دارد که پرندگان قاره‌های مختلف در ان دسته بندی شده اند. بخش اعظم پارک پرندگان بالی را پرندگان آمریکای لاتین و پرندگان آفریقای جنوبی تشکیل داده است. برای گردشگرانی که دنبال پرندگان اندونزی هستند نیز یک بخش مجمع الجزایر اندونزی در پارک پرندگان بالی قرار داده شده است که گونه‌های کمیاب این منطقه جغرافیایی نیز در آنها دیده می‌شود.

فضای پارک پرندگان بالی بسیار تمیز است و فضله پرندگان و کثیفی‌های مرتبط با انها به طور روزانه تمیز می‌شوند. محل زندگی این پرندگان در پارک پرندگان بالی، شامل چمن، باغ و رودخانه‌ها و آبشارهای مختلف تشکلی می‌دهد. زندگی خیلی از این پرندگان در پارک پرندگان بالی از زندگی شان در محیط زندگی اصلی شان راحت تر و رویایی تر است. برای گردشگران نیز، گشت و گذار در پارک پرندگان بالی بسیار شبیه به محل زندگی این پرندگان خواهد بود. صدای پرندگان در همه قسمت‌های پارک پرندگان بالی به وضوح شنیده می‌شود و اگر ترسی از پرندگان نداشته باشید، حالت طبیعی دیدن پرندگان در طبیعت در این پارک ایجاد شده است.


نمایش بیشتر