• هتل آکادمی
  • هتل آکادمی
  • هتل آکادمی

هتل آکادمی

  (Academy Hotel)   
  تهران ، جنب درب غربی مجموعه ورزشی آزادی - ورودی هتل المپیک - هتل آکادمی فوتبال

نوشتن نظر


هتل 4 ستاره آکادمی تهران در سال 1383 در مجموعه ورزشی المپیک تاسیس شد. این هتل در 200 متری ورزشگاه آزادی می باشد.به دلیل واقع بودن در مجموعه ورزشی المپیک از فضای سبز بسیار زیبا برخوردار می باشد و با  چشم اندازی بسیار زیبا از دماوند و دریاچه آزادی در مجموعه ورزشی المپیک در مجاورت مجموعه ورزشی آزادی تهران و پارک چیتگر تاسیس شده است.

این هتل افتخار دارد با ارائه خدماتی نظیر اقامت در زیباترین اتاق ها با امکانات رفاهی کامل، برگزاری مراسم های سمیناری و میهمانی در سالن های زیبا و برگزاری کلاس های آموزشی در خدمت میهمانان محترم باشد...فاصله زمانی 15 دقیقه تا فرودگاه مهرآباد...30 دقیقه فاصله زمانی تا فرودگاه بین المللی امام خمینی

 هتل آکادمی دارای 2 طبقه متشکل از 20 باب اتاق و سوئیت با تمامی امکانات رفاهی و اقامتی می باشد. این هتل با ارائه خدماتی نظیر رستوران با انواع غذاهای سنتی، ایرانی و دریایی با ظرفیت 100 نفر، کافی شاپ 24 ساعته، سالن های چندمنظوره، شاهراه های اصلی شهر، مجموعه ورزشی شامل استخر، سالن بدنسازی، سالن بیلیارد، سالن ماساژ، حمام سنتی، زمین چمن مصنوعی، سالن شطرنج و پرسنل حرفه ای و آزموده لبخند رضایت را به صورت میهمانان خود می نشاند.

 رستوران هتل اکادمی با انواع غذاهای سنتی، ایرانی و دریایی واقع در طبقه همکف با ظرفیت 100 نفر( ساعت کاری: صبحانه 7:00 الی 10:00 ، نهار 12:00 الی 16:00 ، شام 19:30 الی 22:30 )
کافی شاپ هتل اکادمی واقع در همکف با انواع نوشیدنی ها 24 ساعته پذیرای مهمانان می باشد.    


نمایش بیشتر
  • امکانات

  • خشکشویی  استخر  جای پارک  سالن ورزشی  کافی شاپ  رستوران  اینترنت  فروشگاه 
مکانهای پیشنهادی
فودت کورت
رستوران
رستوران فرنگی
کافی شاپ
جاذبه تفریحی
جاذبه مذهبی
موزه
جاذبه تاریخی
جاذبه طبیعت گردی
جاذبه گردشگری
مجتمع تجاری
هتل های آپارتمانی
رستوران ها
مراکز خرید
جگرکی
فست فودی
آب میوه و بستنی
شهرها
آش و حلیمی
نان و کبابی
بازار