• محله چینی ها
  • محله چینی ها

محله چینی ها

  (Chinatown)   

نوشتن نظر


در کوالالامپور محله ای قرار دارد که همیشه بیدار است و تصویر رنگارنگی از شور و هیجان را برای گردشگران تداعی می کند . محله چینی ها همان طور که بخش عمده ای از جمعیت این کشور را تشکیل می دهند . این محله تداعی کننده فرهنگ و سنت چینی در قلب کشور مالزی است.  محله چینی ها را می توان محل بسیار خوبی برای خرید نیز در نظر گرفت ، چرا که همه چیز از اجناس عتیقه چینی گرفته تا داروهای گیاهی و هر آنچه را فکرش را بکنید می توانید در این محله پیدا کنید .

محله چینی ها یا همان خیابان پتالینگ یکی از پر رفت و آمد ترین مکانهای خرید شهر کوالالامپور است . دراین بازار فروش اجناس بدلی و ارزان قیمت رایج بوده و می توانید بدل خیلی از اجناس مارک دار و معروف در جهان را آنجا بیابید .

چانه زنی شیوه همیشگی و رسم معمول محله چینی هاست ، فروشنده ها بابت اجناس خود هر قیمتی به شما پیشنهاد کردند و هر چقدر هم به نظر شما ارزان بود باز هم جای تخفیف گرفتن و ارزانتر خریدن هست ، خریداران این اجناس بیشتر خارجی ها و بخصوص جهانگردان هستند اگر مایل به خرید سوغاتی و هدیه هستید از جنسهای این بازار حتما خرید کنید که بسیار ارزان وایده ال است . علاوه بر محله چینی ها که در این خیابان قرارگرفته است و محل خرید سنتی و قدیمی با انواع و اقسام اجناس متفاوت است.

از نکات دیگر پخش موسیقی ها ی چینی در محوطه بازار و فروشگاههای مختلف میباشد که گویی واقعا در چین مشغول خرید هستید واین لطافت وجذابیت سفر را دو چندان می کند.پیشنهار ما به شما اینکه اگر برای اولین بار به مالزی می روید از این مکان دیدن کنید

نمایش بیشتر