• هتل بین المللی صخره ای لاله کندوان
  • هتل بین المللی صخره ای لاله کندوان
  • هتل بین المللی صخره ای لاله کندوان
  • هتل بین المللی صخره ای لاله کندوان

هتل بین المللی صخره ای لاله کندوان

  (Laleh Kandovan International Rocky Hotel)   
  آذربایجان شرقی، تبریز، اسکو، دهکده توریستی کندوان
  7-04133224951

نوشتن نظر


اقامت در یک جاذبه تاریخی توریستی لوکس با معماری عجیب و خارج از تصور با شرایط آب و هوایی کوهستانی و ییلاقی در بین صخره های طبیعی در دل کوه تنها در هتل پنج ستاره بین المللی لاله کندوان میسر می باشد در روستای کندوان، ساخت هتل بین المللی صخره ای لاله کندوان که سومین هتل صخره ای در دنیا می باشد شرایط حضور گردشگران خارجی و داخلی را در بهترین شکل فراهم نموده است.

هتل لاله کندوان دارای 40 کرانه ( اتاق سنگی طبیعی ) که در حال حاضر در فاز اول جمعا 10 کرانه به همراه جکوزی و روم سرویس افتتاح شده است ، که کرانه ها شامل 3 سوییت بزرگ و 3 سوییت کوچک همراه با جکوزی و 4 کرانه دیگر با دوش می باشد.

کرانه ها در زمستان دارای سیستم گرمایشی از کف و در تابستان به دلیل مطبوع بودن هوا نیاز به سیستم سرمایشی ندارد. مینی بار و رستوران مجلل به همراه غذاهای محلی ایرانی و فرنگی با ظرفیت 120 نفر مهمان از دیگر امکانات ویژه این هتل رویایی لاله می باشد. در فازهای بعدی برای توسعه هتل٬افزایش ۳۰ کران با امکانات رفاهی و تفریحی و تجاری از قبیل آسانسور با پله برقی استخر و سونا و... و ایجاد لابی هتل و پارکینگ پیش بینی شده است. ساخت هتل لاله کندوان توسط شرکت توسعه گردشگری ایران که جزو بخش خصوصی است، در سال 1385 انجام شده است.

یکی از ویژگی های خاص هتل آب لوله کشی آن است که یکی از بهترین آب معدنی های ایران، آب معدنی کندوان می باشد و برای امراض کلیوی بسیار مفید است. هتل لاله کندوان در نوع خود بینظیر است و به همین دلیل همواره طرفداران زیادی را از سرتاسر جهان به خود مجذوب می کند.

نمایش بیشتر
  • امکانات

  • خشکشویی  جای پارک  کافی شاپ  رستوران  اینترنت 
مکانهای پیشنهادی
جاذبه طبیعت گردی