• آبشار تات کوانگ سی
  • آبشار تات کوانگ سی

آبشار تات کوانگ سی

  (Tat kuang Si Waterfall)   

نوشتن نظر


این آبشار بزرگ‌ترین آبشار لوانگ پرا بانگ و یکی از جذاب‌ترین آبشارهایی است که در این منطقه وجود دارد. محبوبیت وجذابیت این آبشار دو دلیل اصلی دارد: درختان وپوشش گیاهی شگفت‌انگیز اطراف آن و دیگر؛ استخرهای طبیعی است که در پایین آبشار وجود دارند. شاید تا به حال نام استخر بیکران را شنیده باشید. دراین نوع استخرها که به آنها استخر بی نهایت نیز گفته می‌شود، مرزی برای نشان دادن پایان استخر وجود ندارد.

 انگار با استخری بی‌پایان روبرو هستید. در هر حال، در پایین  آبشار تات کوانگ سی  چنین استخرهای هیجان انگیزی وجود دارند که شاید مهم‌ترین عامل محبوبیت این آبشار باشند.بنابراین می توانید لحظات هیجان انگیزی را به شنا در استخرهایی با  آبی خنک و در دل جنگل‌های استوایی سپری کنید.البته توجه داشته ‌باشید که  این استخرها عمقی حدود پنج متر دارند. پس اگر شناگر ماهری نیستید جان خود را به خطر نیندازید وگوشه‌ای زیرسایه درختان بنشینید واز زیبایی‌های اطراف و دیدن افراد محلی که از روی شاخه‌های بلند درختان به درون آب شیرجه می‌زنند، لذت ببرید.

آبشار کوانگ سی، آبشاری سه لایه است که در 29 کیلومتری جنوب لوانگ پرابانگ قرار دارد . این آبشارها پتانسیل بالایی برای جذب گردشگران دارند. این آبشار از سرازیر شدن آب از بالای یک تپه شیب‌دار آغاز می‌شود. آب جمع شده در استخر‌های متعدد، به رنگ آبی فیروزه‌ای است. بیشتر حوضچه‌های آن برای شنا باز است (اگرچه یکی از این استخرها به علت مقدس بودن، همیشه بسته است).

نمایش بیشتر
مکانهای پیشنهادی
جاذبه گردشگری