• بلندی‌های کامرون
 • بلندی‌های کامرون

بلندی‌های کامرون

  (Cameron Highlands)   

نوشتن نظر


یکی از بزرگ‌ترین و بهترین مناطق تفریحی مالزی که دارای چشم‌اندازهای زیبا و تفریحی فراوان است. بلندی‌های کامرون در فاصله 220 کیلومتری از کوآلالامپور؛ مرکز مالزی و در ارتفاع 1500 متری از سطح دریا قرار دارد. این منطقه از چندین شهر کوچک تشکیل شده و ملیت‌های متنوعی چون: چینی‌، هندی‌، مالایی و ... دارد؛ گویی که جهانی کوچک  را در دل خود جای داده‌است.

بلندی ها کامرون آب و هوایی خنک و دلپذیر دارد. این منطقه دارای روستاهای کوچک وبسیار زیبا، مزارع توت فرنگی، پرورش زنبورعسل وکشتزارهای وسیع چای است. در بلندی‌های کامرون جنگل‌ها و آبشارهای بسیار زیبایی وجود دارند. بنابراین در اینجا می‌توانید یک روز کامل را به دور از هیاهوی شهر، در آرامش در جنگل‌های انبوه و همچنین مزارع توت فرنگی قدم بزنید و از چیدن توت فرنگی‌های آب دار لذت ببرید.

نمایش بیشتر
 • دانستنی های مفید

 • نکات :

  در مسیر بین کوالالامپور تا بلندی کامرون یک آبشار زیبا هم قرار دارد که می توانید در کنار آن توقف کرده و از زیبایی های آن لذت ببرید.

  از دیگر دیدنی های مسیر کوالالامپور تا بلندی های کامرون مزرعه های چای در منطقه رینگلت می باشد.

  در نزدیکی کامرون هایلند شهر برینگ تاون قرار دارد که می توانید برای اقامت به هتل های آن مراجعه کنید. برای اجاره هتل و آپارتمان در این شهر حتما چانه بزنید. شاید بتوانید قیمت اولیه را از نصف هم کمتر کنید.

  بازدید از موزه زمان مالزی (TIME TUNNEL) را نیز حتما در برنامه خود قرار دهید. این موزه که در شهر برینگ تاون قرار دارد، تاریخ 50 ساله مالزی را به شکلی جالب به شما نشان می دهد. باغ توت فرنگی این شهر نیز از مکان هایی است که نباید بازدید آن را از دست بدهید.

  در هنگام رفتن به بلندی های کامرون گول هوای نسبتا گرم مالزی رو نخورید و حتما با خودتان لباس گرم ببرید.

 • آبشار بین مسیر

  مزرعه چای

  باغ توت فرنگی

  نمای بیرونی موزه زمان

  نمایی از داخل موزه زمان