• فرودگاه سیدنی

فرودگاه سیدنی

  (Sydney Airport)   
  Sydney NSW 2020, Australia
  +61 2 9667 9111

نوشتن نظر


فرودگاه سیدنی یکی از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های در حال فعالیت در جهان است. این فرودگاه در حومه شهر و در سال 1919 ساخته شده است.

این فرودگاه 3 ترمینال دارد. ترمینال شماره یک مخصوص پروازهای بین‌المللی است. ترمینال شماره 2 به پروازهای داخلی و منطقه‌ای اختصاص دارد و در ترمینال شماره 3 یا ترمینال داخلی کوانتس، فقط پروازهای داخلی با شرکت هواپیمایی کوانتس (Quants) انجام می‌شود.

ساعت کار ترمینال شماره یک 3 صبح تا 11 شب و ساعت کار ترمینال شماره دو از ساعت 4 صبح تا 11 شب می باشد.

نمایش بیشتر
 • دانستنی های مفید

 • نکات :

  * اینترنت wifi به صورت رایگان و بدون محدودیت در این فرودگاه قابل دسترس است. شما با پیدا کردن شبکه وای فای -FREE SYD WiFi- می توانید به این اینترنت دسترسی داشته باشید.

  * علاوه بر اینترنت وای فای رایگان، کیوسک های اینترنت رایگان نیز در این فرودگاه قرار دارد. برخی از این کیوسک ها در ترمینال شماره یک نزدیک گیت های 24 و 31 و 53 و در ترمینال شماره دو نزدیک گیت های 31 و 41 قرار دارند.

  * فروشگاه مک دونالد به صورت 24 ساعته در این فرودگاه خدمات ارائه می دهد.

  * هرچند در برخی از قسمت های این فرودگاه صندلی های جهت خواب وجود دارد ولی در کل جایگاه مناسب و مطمئن و راحت برای استراحت در این فرودگاه وجود ندارد.

  * در سرتاسر فرودگاه مکان هایی برای عوض کردن کودکان وجود دارد.

  * اتاق بازی کودکان و سینمای ویژه کودکان در ترمینال یک فرودگاه سیدنی وجود دارد.

  * از ساعت 6 صبح تا 10 شب در کنار گیت 34 در ترمینال یک، امکانات ماساژ فراهم می باشد.

  * نزدیک گیت های 24 و 52 در ترمینال یک امکانات دوش رایگان وجود دارد ولی برای استفاده از این دوش ها باید صابون و حوله در صورت نیاز خریداری نمایید.