لنکاوی مجمع الجزایری متشکل از حدود صد جزیره است و در نقطه ای که تنگه مالاکا با آبهای دریاهای آندامان برخورد می کند واقع شده است. ‍جواهر کده که رسما با نام لنکاوی شناخته می شود، در سواحل شمال غربی مالزی قرار دارد. بسیاری از جزایر لنکاوی از جنگل های انبوه پوشیده شده و غیر مسکونی هستند. در روزگاران کهن این جنگل ها به دلیل تودرتو بودن مکان های مناسبی برای دزدان دریایی به شمار می رفتند.با این حال امروزه، تعدادی از جزایر لنکاوی به مکان هایی عجیب تبدیل شده اند که باعث جذب بازدیدکنندگانی از سراسر جهان شده است. بزرگترین این جزایر، جزیره پولائو لنکاوی است که جزیره افسانه ای لقب گرفته است و نام مجمع الجزایر نیز از همین جزیره گرفته شده است.

این محل در نزدیکی تایلند است و از نظر جاذبه ها و پوشش گردشگری نظیر تایلند می باشد. در واقع اگر به لنکاوی بروید مثل این است که سفری به تایلند هم داشته اید.

از مهم ترین مکان های گردشگری لنکاوی می توان به دیدنی هایی نظیر آب های زلال، سواجل گرم و آفتابی و باران های لذت بخش اشاره کرد. به پاس همین ویژگی هاست که امروزه لنکاوی از پر رفت و آمد ترین مکان های گردشگری دنیا است.

اگر قصدتان از سفر این است که حسابی استراحت کنید و به دنبال هیجان و ماجراجویی نیستید و یک سفر آرام بخش می خواهید، جزیره لنکاوی دریا و طبیعت و غذای سالم و آرام بخش را با هم به شما می دهد، ولی اگر دنبال هیجان و خرید و این جور چیزها هستید، خیلی راضی نخواهید بود.

نمایش بیشتر
  • اطلاعات عمومی

  • پیش شماره تلفن : 06049
  • جهت قبله : 21 درجه از غرب به سمت شمال
  • اطلاعات جغرافیایی

  • منطقه زمانی : +8

ساعت به وقت محلی :

اوقات شرعی   اذان صبح 06:27
اوقات شرعی   طلوع آفتاب 07:39
اوقات شرعی   اذان ظهر 13:34
اوقات شرعی   غروب آفتاب 19:29
اوقات شرعی   اذان مغرب 19:45