• هما
  • هما
  • هما
  • هما
  • هما

هما

  (Homa)   
  بندرعباس- بلوار پاسداران- خیابان معراج،هتل هما بندرعباس
  33553080-9 - 3200(76 98+)

نوشتن نظر


هتل هما پنج ستاره و لوکس بندرعباس، با معماری مدرن، در منطقه ای آرام ودر کنار ساحل زیبای خلیج نیلگون فارس، با طبیعت دلنشین اطراف آن در هم آمیخته، تا منظره ای بدیع از ترکیب آبی دریا رابا سبزی باغ در مقابل چشمان شما به تصویر کشد. این بهشت زیبا در کنار خورشید غوطه ور در آب،‌ دارای بهترین امکانات؛ از استخــر روباز، واقع در قلب فضای سبز گرفته تا کافی شاپ ساحلی و رستوران کنار استخر، و دل انگیزتر از همه، موقعیت آرام بخش آن می باشد که نظیر آن را در هیچ کجای ایران نخواهید یافت. هریک از 187 اتاق و سوئیت مجلل هتل، با چشم اندازی زیبا و بی نظیر که به خلیج همیشگی فارس دارند، براساس استانداردهای بین المللی به گونه ای تجهیز شده اند که احساس آرامش و راحتی را برای شما ، به ارمغان آورند. پیشنهاد می کنیم طعم شیرین و به یادماندنی اقامت در این هتل مجلل را تجربه کنید. لذتی که هرگز فراموش نخواهید کرد و همیشه آرزوی تکرار آن را خواهید داشت...

هتل مجلل هما بندرعباس با امکانات پذیرایی استثنائی از مراسم و جلسات شما، کافی شاپ ساحلی، راهرو و فضای داخلی زیبا مجهز به آسانسور، پارکینگ اختصاصی، اتاق کنفرانس، امکانات کامپیوتر و پرینتر در داخل هتل، صندوق امانات رایگان در داخل اتاقها و پذیرش، حراست و خدمات امنیتی، بوفه صبحانه گرم و تازه، انجام سریع امور پذیرش و تسویه حساب، روم سرویس 24 ساعته، خانه داری، خدمات لباسشوئی، آرایشگاه وارائه خدمات بانکی درخدمت شماست.

رستوران مروارید:

دررستوران زیبای مروارید،درتمام ساعات شبانه روز با لذیذترین غذاهای ایرانی و فرنگی در فضایی زنده و بانشاط، تجربه صبحانه، نهار و شامی به یادماندنی برای شما رقم خواهیم زد.

رستوران ساحلی :

در محیطی آرام و رویائی، داخل باغ و کنار استخر همراه باطنین موسیقی دلنواز و ملایم، جهت سرو انواع غذاهای ایرانی بخصوص ماهی و غذاهای دریایی تازه و غذاهای فرنگی لذت یک شب رویائی را تجربه کنید.

کافی شاپ مرجان:

در کافی شاپ مرجان با سرو انواع نوشیدنی گرم و سرد و دسر، در محیطی دوست داشتنی و دلپذیر منتظر شما هستیم.

ساعات پذیرائی: 24ساعته

کافی شاپ ساحلی :

در زیر آلاچیق های زیبا در ساحل ، با چشم انداز غروب دل انگیز خورشید بر پهنه آبی خلیج فارس، انواع نوشیدنی گرم وسرد و دسر رادر شب های زیبای بندر نوش جان کنید. این غروب رؤیایی در کافی شاپ ساحلی برای همیشه در خاطر شما خواهد ماند.

ساعات پذیرائی23-19

امکانات ورزشی تفریحی

استخر روباز، مرکز خرید در داخل هتل،‌ مسیر پیاده روی و استراحت در ساحل. اسکله های اختصاصی جهت عزیمت به جزیره قشم و هرمز و تور قشم با تندرو مجهز به سیستم خنک کننده و تلوزیون.

بیشتر گردشگران مقصد بندر عباس را به خاطر ساحل و دریا و بازار آن قبول دارند .بندر عباس گرم می باشد و در تابستان دمای آن به ۵۰ درجه هم می رسد و گرمای شدید آن باعث می شود گردشگرها بیشتر در مواقع هوا مناسب باشد به بندر عباس سفر کنند.

نمایش بیشتر
  • امکانات

  • خشکشویی  استخر  جای پارک  سالن ورزشی  کافی شاپ  رستوران  فروشگاه  اینترنت 
  • دانستنی های مفید

  • نکات :

    هتل هما بندر عباس هم یکی از هتل های خوب شهر بندر عباس به حساب می آید ,ویژگی آن این می باشد که هتل از جنوب نمای دریا دارد و از شرق با بازار و فرودگاه از غرب به اسکله و مناطق تجاری شهید رجائی و باهنر و حقانی دید دارد که همین باعث برتری آن نسبت به هتل های دیگر شده است.