نرم افزارهای کاربردی سفر

نرم افزارهای کاربردی سفر

۱۳۹۸/۰۱/۲۴   -   ۲ سال قبل
نرم افزارهای کاربردی سفر

در این مقاله سعی کردیم نرم افزارهای کاربردی سفر که متناسب با نیازهای مسافران ایرانی هست رو معرفی کنیم. با ویکی سفر همراه باشید:


دنگ سفر:

یکی از سخت ترین مسئولیت ها در سفرهای دسته جمعی مادرخرج بودنه. با برنامه دنگ سفر به راحتی می تونید مادرخرج سفرهاتون باشین. این برنامه رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد که منجر شده هر فردی با هر سن و سالی بتواند خیلی راحت از آن استفاده کند. با برنامه دنگ سفر می‌توانید همسفران خود را ایجاد کرده و خیلی سریع برای هر یک از هزینه هایی که انجام داده‌اید مبلغ را تعیین و دنگ افراد را محاسبه کنید.


ویکی سفر:

جستجو در تورهای آژانس های مختلف برای پیدا کردن مناسب ترین تور و شبیه ترین تور به آنچه از سفرتان در ذهنتان دارین، کاریه که خیلی میتونه وقتتون رو بگیره. در اپلیکیشن ویکی سفر شما آنچه از سفرتان مد نظرتان است از قبیل مقصد، بودجه، شرایط سفر و غیره را تعریف می کنید و اپلیکیشن درخواست شما رو برای آژانس های مسافرتی، راهنمایان گردشگری ارسال میکنه تا آنها بر اساس درخواست شما بهتون پیشنهاد بدن.

در واقع با اپلیکیشن ویکی سفر به جای آنکه شما دنبال تورهای آژانس ها بگردین، آژانس ها دنبال شما می گردن!

در این اپلیکیشن علاوه بر درخواست سفر می تونید در خواست اقامتگاه هم بدین.


گوگل ترنسلیت:

اگه زبان بلد نیستین و می خواین به یه کشور خارجی سفر کنید بهترین انتخاب برای برقراری ارتباط استفاده از نرم افزار گوگل ترنسلیت هست. البته گوگل ترنسلیت به اینترنت نیاز داره 


ایکس ای کارنسی:

یکی از بهترین نرم افزارهای تبدیل ارز ایکس ای کارنسیه که البته برای تبدیل پول کشورمان از قیمت دولتی استفاده میکنه که خیلی فایده نداره ولی برای تبدیل پول کشورهای دیگه خیلی خوبه. معمولا مسافرای ایرانی در سفرهای خارجی با خودشون دلار یا یورو می برن و در کشور مقصد پولشون رو تبدیل به پول اون کشور می کنند. این نرم افزار می تونه کمکتون که صرافی های کشور مقصد سرتون کلاه نگذارند.
نظر بیشتری وجود ندارد