درباره ما


ویکی سفر یک موسسه گردشگری و یا یک آژانس مسافرتی نیست، ویکی سفر یک دایره المعارف و یک شبکه مجازی گردشگری است.


جمله بالا تمام اهداف تیم ما از تشکیل این سایت را بیان می کند. ما در این سایت فقط می خواهیم به طور تخصصی پایگاهی باشیم برای تمام کسانیکه می خواهند مسافرت بروند و نمی دانند چگونه بهترین نتیجه را از سفر به شهر مقصد به دست آورند.
هدف ویکی سفر از راه اندازی این شبکه مجازی گردشگری آن است که هموطنان میهن عزیزمان بتوانند اطلاعات مفیدی را از مکان های مختلف به دست آورده و یا اطلاعات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهند. نکته مهمی که در این قسمت قابل توجه می باشد این است که چون ویکی سفر وابسته به هیچ آژانس مسافرتی یا هتل و ... نیست، تمامی اطلاعات بی طرفانه بوده و بنا به مصلحت، کم یا زیاد نمی شوند.
در وب سایت ویکی سفر بنا داریم تا اطلاعاتی که در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار میگیرد فراتر از توضیحات تاریخی و اطلاعات عمومی باشد و به مسائل کاربردی تر از قبیل ساعات بازدید، نحوه تهیه بلیط، حمل و نقل عمومی، شرایط حضور و ... نیز بپردازیم.
ما برای تحقق اهدافمان، تیمی را تشکیل داده ایم که افراد آن می خواهند تجربیاتشان را که تاکنون فقط در دفتر خاطراتشان نگه می داشتند، به مرور در این سایت به اشتراک بگذارند، اما بدیهی است اطلاعات ما هرچقدر هم زیاد باشد، نمی تواند کامل و به روز باشد. این سایت فقط زمانی می تواند پایگاه کامل و به روزی برای مسافران باشد که شما نیز تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
برای این کار فقط کافیست پس از هر سفرتان به سایت ویکی سفر مراجعه کرده و تجربیات خود از آن سفر را در قسمت های مختلف سایت ثبت کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید.


بیایید دست در دست هم پایگاهی مطمئن برای گردشگری و جهانگردی بسازیم. قطعا ویکی سفر نیز به نحوه های مختلف قدردان افرادیکه تجربیات خود را در سایت ثبت نمایند، خواهد بود.